Pažiūrėkite kokius projektus įgyvendino pas mus įgytais objektais aplinkotvarkos profesionalai ir entuziastai.  Aplinkotvarkos projektai išskirtiniai ir smagūs tuo, kad auga ir vystosi toliau. Priklausomai nuo juos prižiūrinčio žmogaus dėmesio rezultatas po kelių metų gali labai nustebinti.

Šachmatų sala

Šachmatų sala

Šachmatų sala atsirado Jonavoje, viešoje erdvėje, šalia dviračių – pėsčiųjų tako ir vaikų žaidimų aikštelės. Šį komplektą miestui padovanojo LSDP, o šachmatų lentą preciziškai tiksliai ir kokybiškai poliruotame granito paviršiuje išraižė įmonė “Akmens uola”.

Briaunuotas akmeninis fontanėlis

Unikalus fontanėlis

Unikalus fontanėlis – vienintelis, nes pačių sugalvotas. Kurybingi Biržiečiai išpildė pirminę dekor.lt svajonę – iš mūsų atvežtų dekoratyvinių komponentų patys sukūrė dailų kiemo akcentą.

UAB "Želdynėlis projektas"

Fontanas tarp akmenų

Kiemo šeimininkai daug laiko praleidžia terasoje, nuo kurios matyti didelė, graži veja. Norėjo, kad vaizdas būtų nemonotoniškas ir gyvas. Todėl UAB “Želdynėlis” landšafto architektės Audronės kompozicijoje atsirado mūsų fontanas. Dabar kiemo šeimininkas džiaugiasi ir augalais ir tekančio vandens garsais.

Ingės Auželienės projektas

Pavėsinė kiemo salelėje

Aplinkotvarkininkė sumanė pavėsinę įrengti atskiroje kiemo salelėje, kurią suptų negilus vandens telkinukas. Kad oazė būtų gyvesnė, įrengė apvalią tekančio vandens versmę. Į pavėsinę galima patekti akmeniniu tilteliu. Projektas Ingės Auželienės

Figūra išdrožta pagal senovinį baltiškką gintaro papuošalą

Talismanas

Ar jau turite savo namų draugą?

Nuo senų laikų žmonės tikėjo amuletais ir talismanais, kurie juos stiprindavo. Iš tikrųjų žmones stiprina tikėjimas ir gera nuotaika. Ir mes tikime gera nuotaika, gražiais namais ir kiemais, kuriuos kurdami žmonės tampa laimingesni! Nuotrauka iš laimingų namų.

Meilės skulptūra

Meilės skulptūra kieme

Norėdami savo kieme sukurti meilės nuotaiką – pasistatykite ją atspindinčią skulptūrą. Akmeninė skulptūra Dviese įsitaisė tarp pušų ir nuolat primins apie vyro ir moters džiaugsmą būti kartu.

Rutulys-fontanas augalų oazėje

Rutulys versmė augalų oazėje

Šis fontanėlis gražiai p Šis fontanėlis gražiai prigijo įmonės “Landšafto architektūra” (Edita Lukošienė tel.:868557506) suprojektuotame ir įrengtame aplinkos projekte.