Dideli ir mažesni vazonai iš akmens ar ketaus yra dekoratyvūs ir tvirti. Vazonai nuostabūs, nes augalų žalumą turėsite būtent ten, kur jos labiausiai trūksta – trinkelių plotuose, ant terasų, laiptų, šalia durų, kiemo vartelų ar garažo durų.

Katilas vazonas iš ketaus

Katilas vazonas

Save

Ketaus katilas – vazonas

Šis ketaus katilas gali pasitarnauti kaip vazonas, ugniavietė, lauko podėlis ar krėsliukas. Gruntuotas ir dažytas juoda spalva. Matmenys 0,5m x 0,5m x 0,5m.

Kaina 150€


Ketaus dubuo

Dubuo

Save

Save

Ketaus dubuo – vazonas

Šis ketaus dubuo – gražus vazonas ant plieninių kojelių. Gruntuotas ir dažytas tamsiai ruda spalva. Matmenys 0,7m x 0,7m x 0,25m.
Kaina 50€


Vazonas iš ketaus

Save
Vazonas su liūtais

Masyvus ir puošnus lieto ketaus vazonas gėlynui ar prieskoniniams augalams užsiauginti. Matmenys 0,62m x 0,62m x 0,15m.

Kaina 180€


Vazonas apklijuotas gludintų akmenukų mozaika

Akmenukų mozaikos vazonas

Save

Save

Save

Akmenukų mozaikos vazonai

Sukurti daugiasluoksniu būdu: Liejamas betonisnis karkasas, po kelių dienų visu perimetru po vieną priklijuojami gludinti rieduliukai, o dar po savaitės užglaistomos siūlės ir vazono vidinė dalis. Turim du tokius vazonus.

Matmenys 0,39m x 0,39m x 0,45m ir 0,55m x 0,55m x 0,65m.

Kaina  po 150€


Granito vazonas

Granito vazonas

Save

Granito vazonas

Granito vazonas suklijuotas iš skeltų riedulių, kruopščiai derinant akmens fragmentus vieną su kitu. Tai vienetinis egzempliorius. Matmenys 0,39m x 0,39m x 0,43m.

Kaina 70€


 

Vazonas cilindras

Vazonas cilindras

Save

Save

Save

Vazonas Cilindras

Iškaltas iš vientiso akmens luito. Viršutinė briauna  poliruota, šonai rupūs. Šis vazonas dvipusis, jei jums labiau tinka į viršų siaurėjantis elementas – tiesiog apverskite. Matmenys 0,4m x 0,4m x 0,4m.

Kaina 125€


Save

Save

Save
Granito plokščių vazonai

Penkios briaunuotos granito plokštės sudaro kubo tūrį.  Taisyklingai vazonai gražiai kontrastuoja su laisvomis augalų formomis. Matmenys 0,3m x 0,3m x 0,3m .

Kaina 40€


 

Save

Save