Vanduo fontanuose suteikia daiktams gyvybės,  o žmogui – įkvėpimo. Vanduo atspindi spalvas, šviesą ir formas. Jis generuoja geras emocijas, todėl jį galime vadinti vertingus palydovu.

Dekoratyvinis hidrantas iš ketaus

Dekoratyvinis hidrantas

Iš ketaus lietas dekoratyvinis hidrantas kiemui papuošti. Per korpusą į snapą pravedus vandens vamzdelį – tai bus puošnus fontanėlio akcentas.
Aukštis 1,3m.

Rezervuota (Kaina 320€)

Didelis dubuo mažam baseinėliui

Didelis dubuo

Didelis dubuo mažam baseinėliui ar gėlynui. Iš ketaus lietas dekoratyvinis dubuo kiemui papuošti. Galima įrengti baseinėlį, fontaną ir be žemės kasimo.
Matmenys 1,5×1,5×0,5m. (Dubuo150)

Rezervuota (Kaina 1200€)

Šamotinis fontanas Laivas

Fontanas Laivas

Tai fontanas-skulptūra. Laivas vandens dėka tarsi atgyja ir pradeda plaukti. Jis kasdien Jums primins lankytinus tolius ir mielus draugus, dar norimus nuotykius ir atradimus. Šamotas – degta, ugniai atspari keramika. Ji labai atspari atmosferos poveikiui. Matmenys 1,15m x 0,6m x 0,5m.

Rezervuota (Kaina 720€)

Granitinis keturių dalių pusrutulis

Fontano pusmėnulis

Figūra iškalta iš granito, pusrutulis susideda iš keturių arkų. Figūros viduje – erdvė vandens siurbliukui, apšvietimui. Matmenys 0,8m x 0,8m x 0,5m.

Rezervuota (Kaina 850€)

Akmeninis pusmėnulis

Mėnulis

Nupjauta akmeninio rutulio viršūnė su skyle fontano galvutei ar šviestuvui. Figūra gražiai paslepia šulinio dangtį vejoje, ar siurbliuką fontane. Matmenys 0,8m x 0,8m x 0,1m. Šiuo metu turime rusvo, žalsvo ir gelsvo atspalvių.

Rezervuota (Kaina 210€)

Liūtas

Akmeninė liūto galva skirta sieniniam fontanui. Matmenys 32x25x28cm.

Rezervuota (Kaina 180€)

Akmeninis fontanas

Žalsvas sukinys

Briaunuota akmens kolona su indu.

Matmenys 38x38x92cm

Parduotas